Weekendowe zapowiedzi

Jutro obie sekcje Baszty Przedecz zmierzą się z "Gromem" Malanów. O godzinie 13 na boisku wyjdą seniorzy, natomiast dwie godziny później ligowe punkty spróbują zdobyć ich młodsi koledzy.
Baszta zajmuje 5 miejsce w tabeli, a Grom jest na drugiej pozycji. W ostatniej kolejce obie drużyny wywalczyły komplet punktów. Nasza drużyna wygrała w Olszówce 4:0, a Malanów wygrał u siebie z Orłem Kawęczyn 3:1.
W jesiennym spotkaniu Grom ograł naszą drużynę aż 6:1, choć do przerwy był bezbramkowy remis. W historii oficjalnych meczów obie ekipy mierzyły się 9 razy, trzykrotnie wygrała Baszta, 5 razy górą był Malanów, a tylko raz drużyny podzieliły się punktami. Stosunek bramek wynosi 24:14 na korzyść naszych niedzielnych rywali.

Juniorzy Baszty w jesiennym spotkaniu sprawili sporą niespodziankę wygrywając w Malanowie 2:0. W jutrzejszym meczu młodzi zawodnicy Grom-u na pewno będą chcieli zrewanżować się za tamtą porażkę. W tabeli nasi piłkarze są na 6 miejscu, a ich rywale zajmują fotel wicelidera. W ostatniej kolejce Baszta wysoko przegrała w Straszkowie 9:3, a Malanów przegrał z liderem z Koła 4:0.

Zapraszamy!