Weekendowe zapowiedzi

W najbliższą niedzielę Basztę czeka mecz wyjazdowy z GKS-em Olszówka. W poprzedniej kolejce obie drużyny straciły punkty. Nasi piłkarze zremisowali w Barłogach 1:1, natomiast GKS przegrał z Orłem Kawęczyn 3:1.
W rundzie jesiennej, w Przedczu, padł remis 1:1, a obie bramki padły w końcówce spotkania (relacja: https://www.youtube.com/watch?v=kiZYe64-a-4).
W tabeli konińskiej A-klasy Baszta jest na miejscu 7, natomiast Olszówka na 10. W historii oficjalnych spotkań obie drużyny zmierzyły się 13 razy, pięciokrotnie wygrali nasi zawodnicy, 7 razy wygrał GKS, a tylko raz był remis.
Stosunek bramek jest dla nas niekorzystny i wynosi 28-23.
Sędzią głównym niedzielnego spotkania będzie Pan Mariusz Drzewiecki, a na liniach pomagać mu będą Panowie Mateusz Gołębiowski oraz Józef Szczepański.

Juniorów przedeckiej Baszty czeka wyjazd do Straszkowa na mecz z miejscową Straszkovią. Obie drużyny dzielą tylko dwa punkty w tabeli, więc ewentualne zwycięstwo naszych młodzieżowców pozwoli im wyprzedzić dzisiejszego rywala.
W ostatniej kolejce Baszta pewnie pokonała Górnik Kłodawa 5:0, natomiast Straszkovia minimalnie uległa w Malanowie 1:0.
Jesienią nasza drużyna poległa 3:1, a jedyną bramkę zdobył Mateusz Wasilewski. Oby tym razem było lepiej!