Weekendowe zapowiedzi

Już jutro piłkarze Baszty udadzą się do Tuliszkowa, na mecz z miejscową Tulisią. Gospodarze tego spotkania od ostatniej kolejki plasują się na pierwszym miejscu w tabeli i z pewnością zrobią wszystko, aby tej pozycji nie stracić. W poprzedniej kolejce Baszta zremisowała u siebie z drużyną z Turku 2:2. natomiast Tulisia ograła na wyjeździe GKS Osiek Wielki 2:0, choć obie bramki zdobyła dopiero w końcówce meczu.
Jesienią w Przedczu nasz zespół poniósł sromotną porażkę 5:0 i było to jedyne spotkania pomiędzy tymi drużynami w historii ligowych starć. Sędzią głównym tego meczu będzie Pan Mateusz Latański, a na liniach pomagać mu będą Panowie Mateusz Witek i Grzegorz Pawlak.
Zbiórka przed meczem o godzinie 14:50!

Juniorzy młodsi Baszty w tej kolejce nie rozegrają żadnego spotkania, a spowodowane jest to tym, że drużyna Warty Krzymów wycofała się z rozgrywek.