Weekendowe zapowiedzi

W najbliższy weekend swój ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie rozegrają seniorzy Baszty Przedecz. Ich przeciwnikiem będzie lider tabeli, Wicher Dobra, który wszystkie mecze na swoim stadionie wygrał. Jesienią, w Przedczu górą był nasz zespół, który zwyciężył 1:0 po bramce Jakuba Chmara (link do bramki: https://www.youtube.com/watch?v=RwjAtPo_dLk&feature=youtu.be). Jak do tej pory była to jedyna porażka naszego niedzielnego przeciwnika.
W ostatniej kolejce Baszta otrzymała walkower za mecz z rezerwami Kasztelanii Brudzew, która wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Natomiast Wicher zremisował na wyjeździe z Orłem Kawęczyn 1:1.
W ligowej tabeli pierwsza pozycja dla drużyny z Dobrej jest już niezagrożona, a Baszta cały czas ma szansę na zajęcie drugiego miejsca, ale aby to się stało musiałby się spełnić jeden z warunków:

• Baszta remisuje z Wichrem, wygrywa w ostatniej kolejce z Górnikiem Wierzbinek, a Grom Malanów przegrywa w Babiaku,
  • Baszta wygrywa z Wichrem, remisuje w ostatniej kolejce z Górnikiem Wierzbinek, a Grom Malanów przegrywa w Babiaku,
  • Baszta wygrywa z Wichrem, wygrywa w ostatniej kolejce z Górnikiem Wierzbinek, a Grom Malanów co najwyżej remisuje w Babiaku,

W ostatniej kolejce Grom Malanów otrzymuje walkower za mecz z Kasztelanią II Brudzew.

W sobotę swój ostatni mecz ligowy w tym sezonie rozegrają juniorzy młodsi Baszty, a ich przeciwnikiem będzie Kasztelania II Brudzew. W ostatniej kolejce nasz zespół wysoko przegrał w Licheniu (7:1), a zespół Kasztelanii w takim samym stosunku ograł Grom Malanów.
W jesiennym spotkaniu górą byli nasi zawodnicy, którzy po ciężkim meczu zwyciężyli 4:3, a po dwie bramki zdobyli Mateusz Wasilewski oraz Patryk Sieradzki.