Weekendowe zapowiedzi

W najbliższy weekend seniorzy Baszty nie rozegrają spotkania ligowego, ponieważ został im przyznany walkower za mecz z Kasztelanią II Brudzew, która wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
W październiku, w Brudzewie, padł remis 2:2, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Są to bardzo ważne trzy punkty w kontekście walki o drugą pozycje w tabeli.

Juniorzy Baszty w sobotę wybiorą się do Lichenia, na mecz z miejscowym "Strażakiem". Nasi młodzi zawodnicy, podbudowani wysoką wygraną z Mąkolnem, postarają się zdobyć kolejne trzy punkty. Jesienią, w Przedczu, Baszta pewnie wygrała 3:0, a bramki zdobyli Mateusz Wasilewski (x2) oraz Patryk Sieradzki. "Strażak" ma dwa punkty przewagi nad naszym zespołem, więc ewentualne zwycięstwo pozwoli naszym juniorom na awans w ligowej tabeli.