Weekendowe zapowiedzi

W sobotnie popołudnie Baszta Przedecz zmierzy się w derbach powiatu kolskiego z GKS-em Osiek Wielki. Spotkanie zostanie rozegrane w Kole, ze względu na planowany remont boiska w Osieku Wielkim.
W poprzedniej kolejce nasza drużyna tylko zremisowała na wyjeździe z Teleszyną Przykona, natomiast GKS przegrał w Kole z Górnikiem Wierzbinek 2:1, tracąc bramkę w ostatnich minutach meczu.
W rundzie jesiennej obie ekipy podzieliły się punktami, ponieważ padł remis 1:1. W ligowej tabeli przedecki zespół jest na piątym miejscu z 22. punktami na koncie, natomiast piłkarze z Osieka są na miejscu dziesiątym i mają trzynaście oczek.
Historia spotkań ligowych zdecydowanie przemawia na naszą korzyść, ponieważ na siedem spotkań Baszta zwyciężyła czterokrotnie, dwa razy był remis, a tylko raz górą był GKS. Stosunek bramek jest dla nas korzystny i wynosi 17:7.
Sędzią głównym sobotniego spotkania będzie Pan Mateusz Gołębiowski, a na liniach pomagać mu będą Panowie Paweł Wróbel i Maciej Podziński.
Wyjazd na mecz o godzinie 14:40!

Swoje drugie spotkanie w rundzie wiosennej rozegrają juniorzy młodsi Baszty, tym razem ich przeciwnikiem będzie zespół Znicza Władysławów.  W poprzedniej kolejce nasi młodzi zawodnicy przegrali w Malanowie 2:0, natomiast Znicz uległ liderowi z Grzegorzewa aż 6:0.
W rundzie jesiennej górą była Baszta, która zwyciężyła we Władysławowie 6:2. W ligowej tabeli nasz zespół jest na miejscu czwartym, a Znicz dwie pozycje niżej.
Zapraszamy serdecznie kibiców na to spotkanie!