Weekendowe zapowiedzi

Już dzisiaj piłkarze Baszty Przedecz rozegrają 13. kolejkę konińskiej A-klasy. Tym razem udadzą się oni do Psar - gdzie swoje mecze rozgrywa zespół Teleszyny Przykona. W ostatniej kolejce nasza drużyna pokonała 2:0 GKS Olszówka, a gospodarze dzisiejszego spotkania przegrali z GKS-em Osiek Wielki 1:0. W ligowej tabeli Baszta jest na szóstym miejscu z 21. punktami na koncie, natomiast Teleszyna zajmuje ostatnią pozycję z zaledwie trzema punktami. Jednak w przerwie zimowej doszło do wielu zmian w drużynie z Przykona, więc ciężko stwierdzić na co tak naprawdę stać ten zespół.
W rundzie jesiennej Baszta zwyciężyła walkowerem, bo przeciwnicy nie stawili się  na meczu.
W historii ligowych spotkań obie ekipy zmierzyły się siedmiokrotnie, cztery razy zwyciężył przedecki zespół, a trzy razy górą była Teleszyna. Stosunek bramek jest dla nas korzystny i wynosi 17:11.
Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Tomasz Wójtowicz, a na liniach pomagać mu będą Panowie Grzegorz Łakomicki oraz Patryk Majcherek.
Zbiórka o godzinie 15:15!

Juniorzy młodsi Baszty udadzą się do Malanowa na mecz z miejscowym Gromem. Będzie to inauguracja rundy wiosennej dla naszych młodych graczy. Jesienią nasz zespół wygrał w Przedczu 2:0. W ligowej tabeli przedeccy gracze są na wysokim trzecim miejscu, a Grom jest dwie pozycje niżej.