Weekendowe zapowiedzi

W najbliższą niedzielę kolejny mecz w ramach konińskiej A-klasy rozegrają piłkarze Baszty Przedecz. Tym razem udadzą się oni do Barłóg na mecz ze Spartą. W poprzedniej kolejce obie drużyny przegrały swoje mecze, nasz zespół przegrał u siebie z Górnikiem Wierzbinek 3:2, a Sparta uległa Osiekowi Wielkiemu 1:0.
Jesienią w Przedczu zdecydowane zwycięstwo odniosła Baszta, która wygrała aż 5:0. Historia oficjalnych spotkań przemawia na naszą korzyść, obie ekipy zmierzyły się 15 razy, dziewięciokrotnie to my byliśmy górą, cztery razy padł remis, a tylko dwa razy wygrała Sparta. Stosunek bramek jest dla nas korzystny i wynosi 37:16. Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Szymon Woźniak, a na liniach pomagać mu będą Panowie Andrzej Wojtkowiak i Patryk Majcherek.
Zbiórka 15:40!

Dzisiaj bardzo trudne zadanie stoi przed juniorami Baszty. Zmierzą się oni na własnym boisku z liderem tabeli Orłem Grzegorzew, który w dwunastu meczach nie stracił jeszcze bramki!
W ostatniej kolejce nasz zespół pauzował, ponieważ z ligi wycofał się Górnik Kłodawa i zostały nam dodane trzy punkty z tytułu walkowera. Orzeł udał się do Turku, gdzie bezbramkowo zremisował i była to pierwsza strata punktów młodych piłkarzy z Grzegorzewa w tym sezonie.
Jesienią nasz zespół został rozbity 7:0. O zdobycie chociażby jednego punktu będzie bardzo ciężko, ale mamy nadzieję że pokażą wolę walki i determinację.