MKS"Tur1921"Turek

Utworzono:

22.05.2016

Tur pokonuje Górnika Wierzbinek

We wczorajszym meczu 19 kolejki A-klasy Konińskiej Gr2, na boisku w Turku nasza drużyna podejmowała 3-go w tabeli Górnika Wierzbinek. Mecz od początku był wyśmienitym widowiskiem ponieważ jedni i drudzy wyszli na murawę po zwycięstwo. Jednak to Tur pokazał że jest na swoim terenie i nie łatwo będzie gościom, już w 7 minucie świetnym strzałem po podaniu Szymona Izydorczyka popisał się Krystian Przybylak. W 11 minucie Górnik zdołał wyrównać. Niestety w 12 minucie strzelec bramki dla naszego Tura musiał opuścić boisko z powodu urazu. Jego miejsce w 12 minucie zajął Banasiak Michał z Juniora Młodszego, który to zadebiutował w kadrze seniorów i już w 39 minucie pięknie asystując do bramki Bartosza Grabowskiego pokazał że Trener Dawid Jóźwiak jak zwykle się nie pomylił wystawiając młodego wychowanka Tura. Do przerwy wynik 3:1.

W drugiej połowie Górnik ruszył jak szalony do odrabiania strat jednak nasza drużyna skutecznie to uniemożliwiała, wszyscy już myśleli, że mecz zakończy się wynikiem 3:1 kiedy to w 83 minucie po podaniu Roberta Bąkowskiego do bramki Gości trafił Szymon Izydorczyk, 5 minut później zaraz po wejściu na boisku na listę strzelców wpisał się Patryk Gruca jeden z najmłodszych zawodników Tura, a niespełna minutę później bramkarz gości ponownie wyciągał piłkę z bramki po strzale Szymona Izydorczyka. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Mks „Tur1921” Turek