Juniorzy bez punktów

Juniorzy młodsi nadal bez strzelonego gola w rundzie wiosennej. W niedzielę ulegli rówieśnikom z Turku 0-3 (0-0) mimo bezbramkowego remisu do przerwy i całkiem poprawnej gry.
Przed przerwą nasi młodzi zawodnicy mogli wyjść na prowadzenie, niestety po świetnym zagraniu Przemka Przystawskiego, piłkę za długo poprawiał sobie Krystian Bąk, który trafić mógł już jedynie w nogi bramkarza.
W drugiej części gry nie udało się już utrzymać pewności z tyłu, a okazji do strzelenia bramki wcale nie udało się stworzyć. Dwie z trzech bramek dla przyjezdnych padły zza 16 metra.
Widoczna była przewaga fizyczna, szczególnie obrońców Tura, którzy mierzyli się z najmłodszymi graczami z Przedcza. Mimo to trójka najniższych na boisku ofensywnych graczy, radziła sobie w miarę możliwości całkiem nieźle.
Wciąż przyjdzie nam czekać na trafienie juniorów w tej rundzie, miejmy nadzieję że nastąpi to w najbliższym spotkaniu.