Wzmocnienia przed rundą wiosenną

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej do Baszty Przedecz dołączyło trzech graczy. Pierwszy z nich to Wiktor Zasada - dobrze znany przedeckiej publiczności, ponieważ "Karim" występował w naszym zespole od sezonu 2011/12 do sezonu 2013/14. W tym czasie wystąpił w 41 spotkaniach i zdobył aż 59 bramek - co czyni go najlepszym strzelcem w historii klubu.
W ostatnim sezonie Wiktor występował w Górniku Kłodawa (Klasa Okręgowa) oraz Górniku Konin (IV liga).

Drugim zawodnikiem, który wzmocni naszą drużynę jest Michał Frydrych. Michał urodził się 7. maja 1994, przez ostatnie kilka lat występował we wspomnianym wcześniej Górniku Kłodawa, do którego dołączył jeszcze jako junior. Warto dodać, że jest on bardzo uniwersalnym graczem, może występować zarówno w obronie jak i w pomocy.

Ostatnim wzmocnieniem jest dołączenie do Baszty Krystiana Janeckiego, który jest bramkarzem. Krystian urodził się 22.01.1985, w ostatnim czasie nie występował w żadnej drużynie, jednak jego przeszłość związana jest z drużynami juniorskimi Górnika Kłodawa.

W tym momencie warto również wspomnieć o powrocie do drużyny Karola Janickiego, który w ostatniej rundzie był wykluczony z gry z powodu kontuzji.