Weekendowe zapowiedzi

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej dniem Wszystkich Świętych na boiska wracają piłkarze konińskiej A-klasy. Seniorzy Baszty udadzą się na bardzo ciężki teren do Łuczywna na mecz z miejscowym SRW. W ostatniej kolejce nasza drużyna zremisowała 2:2 z Orłem Kawęczyn, chociaż to nasi zawodnicy dwa razy wychodzili na prowadzenie. Natomiast Łuczywno pokonało w Grzegorzewie GKS Osiek Wielki 2:1. W ligowej tabeli obie ekipy sąsiadują ze sobą, w dziewięciu spotkaniach zdobyły po 17 punktów. W historii spotkań mierzyliśmy się z SRW aż 16 razy, dwunastokrotnie to Baszta była górą, 3 razy był remis, a tylko jedno spotkanie zakończyło się zwycięstwem Łuczywna. Stosunek bramek jest dla nas korzystny i wynosi 50:18.
Wyjazd na mecz o godzinie 12:30!

Ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrają juniorzy młodsi Baszty Przedecz. Tym razem udadzą się oni do Brudzewa na spotkanie z Kasztelanią. W ostatniej kolejce nasi zawodnicy pokonali Orła Kawęczyn 3:0, natomiast Kasztelania uległa liderowi tabeli z Grzegorzewa 4:0.
W ligowej tabeli juniorzy Baszty plasują się na czwartej pozycji z 15 punktami na koncie, a zawodnicy z Brudzewa są na miejscu siódmym i mają pięć punktów mniej.