Zmienne szczęście naszych drużyn

W zupełnie różnych nastrojach po weekendzie znajdować się muszą zawodnicy sekcji seniorskiej i juniorskiej. Ci pierwsi po raz kolejny stracili punkty z przeciwnikiem z samego dołu tabeli, natomiast młodsi gracze pokazali kawał przyjemnej dla oka gry wygrywając ze Spartą Konin.
Do Babiaka seniorzy jechali w roli murowanego faworyta. Mecz jednak, mimo zdecydowanej przewagi, nie układał się, a akcje były chaotyczne i rwane. Kilka sytuacji powinno zakończyć się bramką, co znacząco ułatwiłoby grę przeciwko broniącemu się prawie całą drużyną Babiakowi. Niestety nasi zawodnicy ofensywni w tym dniu nie pokazali się z najlepszej strony, marnując idealne okazje na gola... Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i tę serię fatalnych wyników trzeba przerwać już przy najbliższej okazji z wymagającym przeciwnikiem.
Natomiast juniorzy młodsi po dwóch golach Adama Chachuły pokonali chłopców z Konina 2-0. Zaskoczyli oni dyscypliną w grze obronnej i konsekwencją w ataku. O ile przy otwarciu wyniku nie brakowało szczęścia, gdyż uderzenie było dosyć lekkie, to już przy drugim golu Kacper Wrzesiński zagrał do Chachuły w ten sposób, że ten mógł z najwyższym spokojem pokonać bramkarza Sparty. Nasz napastnik mógł trafić jeszcze dwukrotnie, za pierwszym razem jednak pomylił się jeszcze przy wyniku remisowym, a za drugim jego uderzenie odbiło się od poprzeczki. Był to drugi z kolei wygrany mecz naszych młodszych zawodników i drugi bez straty bramki. Oby tak dalej!

Nałęcz: A.Kowalewski - P.Stawicki, Ł.Kowalewski, M.Kwiatkowski, D.Krzyżanowicz - A.Isaghulyan, S.Budny, M.Pawlak, J.Pietrzak, M.Nowak - S.Sujewicz

Baszta: K.Marciniak - T.Konopiński, T.Krawiecki, J.Chmara, K.Chmara - M.Wasilewski, R.Pietrzak, M.Dorabiała, M.Kacprzak - P.Barański, W.Zasada
Rezerwowi: K.Karolak, G.Bon, H.Wroński, K.Grzelczak, D.Grzelczak

Żółte kartki: Szymon Budny - Krystian Karolak, Rafał Pietrzak