Weekendowe zapowiedzi

Seniorzy Baszty będą chcieli przełamać serię meczów bez zwycięstwa. Od trzech spotkań naszym zawodnikom nie udało się zgarnąć trzech punktów. Tym razem udadzą się oni do Łuczywna na mecz z drużyną która powstała z połączenia dwóch ekip: SRW Łuczywno oraz GKS Osiek Mały. W poprzedniej kolejce obie drużyny przegrały swoje spotkania, Baszta przegrała w Przedczu z Górnikiem Wierzbinek 1:0, a GKS poległ u siebie w meczu z Tulisią Tuliszków 9:1.
W ligowej tabeli jesteśmy na 6. miejscu (11 pkt.), a nasi niedzieli rywale na 9. (7 pkt.). Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Paweł Kawka, a na liniach pomagać mu będą Panowie Michał Lebioda oraz Maciej Podziński.

W sobotnie przedpołudnie szóstą kolejkę spotkań rozegrają juniorzy młodsi Baszty. Tym razem zmierzą się na własnym boisku z Gromem Malanów. W poprzedniej kolejce nasz zespół zremisował na wyjeździe z Orłem Kawęczyn 1:1, a Grom przegrał we Władysławowie ze Zniczem 2:1. W ligowej tabeli obie drużyny sąsiadują ze sobą i zgromadziły po siedem punktów. Sędzią tego spotkania będzie Pan Marcin Pękacz.