Weekendowe zapowiedzi

Już jutro seniorzy Baszty Przedecz rozegrają kolejny mecz ligowy. Tym razem zmierzą się na własnym boisku z wiceliderem tabeli, Górnikiem Wierzbinek. W poprzedniej kolejce obie ekipy zdobyły komplet punktów, nasz zespół pokonał GKS Osiek Wielki 2:1, a Górnicy okazali się lepsi od Orła Kawęczyn, którego rozgromili 4:0.
W rundzie jesiennej Baszta wygrała 1:0, a jedyną bramkę zdobył Jakub Chmara w końcówce spotkania. W ligowej tabeli drużyna z Wierzbinka jest na bardzo wysokim drugim miejsca, a do lidera z Turku traci zaledwie jeden punkt. My jesteśmy dwie pozycje niżej ze stratą sześciu oczek.
Niedzielne spotkanie będzie już dziesiątym starciem obu drużyn, pięć razem to Baszta była górą, trzy razy lepszy był Górnik, a zaledwie raz padł remis. Stosunek bramek jest na korzyść rywali i wynosi 22:21.
Sędzią głównym będzie Pan Piotr Przybyłowski, a na liniach pomagać mu będą Panowie Marek Stasiak oraz Rafał Wesołowski.
Zbiórka zawodników o godzinie 15!
Zapraszamy serdecznie kibiców na mecz!

Juniorzy młodsi Baszty w tej kolejce nie rozegrają żadnego spotkania, a spowodowane jest to tym, że drużyna Górnika Kłodawa wycofała się z rozgrywek.