Weekendowe zapowiedzi

Po wyraźniej porażce w Turku seniorów Baszty Przedecz czeka kolejny bardzo trudny mecz. Tym razem do Przedcza zawita Tulisia Tuliszków. Obie ekipy w piłce seniorskiej jeszcze się ze sobą nie mierzyły. W poprzedniej kolejce nasi niedzielni rywale pokonali u siebie GKS Osiek Wielki 4:0, a nasz zespół poległ w Turku 7:0. W ligowej tabeli obie drużyny mają po 13 punktów i plasują się w czołówce. Warto dodać, że zespół z Tuliszkowa dotarł do półfinału Pucharu Polski na szczeblu KOZPN, w którym zmierzy się z IV-ligowym LKS-em Ślesin.

W sobotnie przedpołudnie juniorzy młodsi Baszty podejmą na własnym boisku rówieśników z Krzymowa. W poprzedniej kolejce obie drużyny przegrały swoje spotkania, nasi zawodnicy ulegli w Turku 2:1, a Warta przegrała z liderem tabeli, Orłem Grzegorzew 9:0. Po pięciu kolejkach Baszta ma na koncie 3 zwycięstwa i 2 porażki, natomiast gracze z Krzymowa jak do tej pory przegrali wszystkie spotkania.