Porażka w Barłogach

Nie udało się zawodnikom Baszty Przedecz uzyskać korzystnego wyniku w dzisiejszym sparingu ze Spartą Barłogi. Po nieciekawym spotkaniu nasi lokalni rywale wygrali 2-1 (0-0), a jedyną bramkę dla ekipy z Przedcza zdobył Krzysztof Bartosik po podaniu Patryka Barańskiego. Obaj zawodnicy, grający w tym meczu wspólnie w ataku mogli zdobyć po bramce, niestety brakowało zimnej krwi lub szczęścia.
Mało było dziś dobrej gry, zawodnicy próbowali konstruować akcje niecierpliwie, co przekładało się na niepotrzebną nerwowość. Po raz kolejny Baszta mogła pojechać na sparing dzięki pomocy juniorów, co świadczy o sporych problemach kadrowych. Mamy nadzieję, ze niektórzy zaczną traktować poważniej życie klubu.

Baszta: Karolak - Wiśniewski, Górniak, K.Chmara, K.Grzelczak - Skorupa, Rosiński, Dorabiała, Pietrzak - Bartosik, Barański oraz D.Grzelczak