Podsumowanie sezonu seniorów

Runda jesienna już za nami, czas na krótkie podsumowanie występów przedeckiej Baszty w ostatnich trzech miesiącach. W tych jedenastu meczach nasi piłkarze zaprezentowali dwa oblicza. Po pierwszych pięciu kolejkach mieliśmy 13 punktów, by w kolejnych sześciu spotkaniach zdobyć ich tylko pięć. Zdecydowanie za dużo bramek wpadło po naszych błędach, a nie po składnych akacjach przeciwników. Potrafiliśmy zagrać bardzo dobre spotkanie jak np. w Chlebowie, gdzie zwyciężyliśmy Górnik Wierzbinek 1:0, a innym razem zostaliśmy rozgromieni na własnym boisku przez Tulisię Tuliszków. Poniżej statystyki naszej drużyny po rundzie jesiennej.

Baszta w statystykach:

• 8 piłkarzy Baszty zdobywało bramki w rundzie jesiennej (najwięcej Patryk Barański - 6, Mariusz Dorabiała - 3, Mateusz Wasilewski, Jakub Chmara - 2)
  • 11 piłkarzy Baszty zanotowało asysty w rundzie jesiennej (najwięcej Mariusz Dorabiała, Rafał Pietrzak, Patryk Barański - 2)
  • nikt z naszych graczy nie został ukarany czerwoną kartką
  • 11 piłkarzy Baszty zostało ukaranych żółtą kartką (najwięcej Rafał Górniak - 4, Dariusz Jagodziński, Konrad Chmara - 3)
  • 3 piłkarzy Baszty wystąpiło w każdym meczu rundy jesiennej od początku do końca (Patryk Barański, Jakub Chmara, Krystian Karolak)
  • 22 graczy wystąpiło w barwach Baszty w poprzedniej rundzie
  • mamy na koncie o jeden punkt więcej niż po rundzie jesiennej poprzedniego sezonu
  • w pierwszej połowie zdobyliśmy tylko 4 bramki, w drugiej natomiast 13
  • w pierwszej połowie straciliśmy 9 bramek, a w drugiej 12

Przedziały minutowe, w których zdobywaliśmy bramki:

1' - 15' - 0
16' - 30' - 2
31' - 45' - 2
46' - 60' - 4
61' - 75' - 4
76' - 90' - 5

Przedziały minutowe, w których traciliśmy bramki:

1' - 15' - 4
16' - 30' - 2
31' - 45' - 3
46' - 60' - 5
61' - 75' - 2
76' - 90' - 5

Teraz przyszedł czas na odpoczynek, a od nowego roku należy solidnie wziąć się do pracy, aby rundę wiosenną kończyć w jak najlepszych nastrojach.