Juniorzy zaczęli od porażki

Źle rundę rewanżową rozpoczęli juniorzy Baszty Przedecz, którzy w wyjazdowym meczu przegrali 4-1 (1-0) z Teleszyną Przykona. Z trudem udało się zebrać wyjściową jedenastkę, gdyż z różnych powodów zabrakło sporej ilości młodych zawodników, a na miejsce autokar z drużyną dojechał dopiero pięć minut przed wyznaczonym czasem. Oba zespoły dysponowały skromnymi liczebnie składami. Mimo sporej ilości sytuacji nasi zawodnicy zdołali zdobyć tylko jedną bramkę, która padła w końcowych minutach. Widoczny był brak najlepszego napastnika - Daniela Świgonia. Strzelcem gola został Tomasz Konopiński, który ładnym płaskim i silnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Dobijał on techniczne uderzenie Mateusza Tyde, który trafił w poprzeczkę. Świetne zawody rozegrali Mateusz Wasilewski oraz Bartosz Gawrysiak, jednak ich postawa w obronie nie mogła uchronić pozostałych przed prostymi błędami.

Mikołaj Chrupek - Konrad Grzelczak, Mateusz Wasilewski, Bartosz Gawrysiak - Dominik Grzelczak, Konrad Cieśliński, Wiesław Jankowski, Mateusz Czarnecki, Tomasz Konopiński - Jarosław Skorupa, Mateusz Tyde