Wyjazd do Wierzbinka

W najbliższą niedzielę piłkarze Baszty rozegrają ostatni mecz w rundzie jesiennej. Ich przeciwnikiem będzie zespół Górnika Wierzbinek. Wyjazd na mecz o godzinie 11:30 z rynku. Po spotkaniu zaplanowany jest grill.

Baszta w tabeli A-klasy plasuje się na piątym miejscu z dorobkiem 17 punktów, natomiast ich niedzielni rywale mają trzy punkty mniej i są na 8 pozycji.
Piłkarze z Przedcza w ostatniej kolejce pokonali na własnym boisku lidera rozgrywek, Wicher Dobra - 1:0, a Górnicy zremisowali na wyjeździe z Orłem Kawęczyn 3:3, choć przegrywali już 3:0.

Spotkania między Basztą a Górnikiem w Chlebowie (tutaj swoje mecze rozgrywają zawodnicy z Wierzbinka) w dotychczasowej historii są bogate w gole. W poprzednim sezonie padł tutaj remis 3:3 (bramki: W.Zasada, K.Szczepaniak, M.Dorabiała),  dwa lata temu przegraliśmy 5:3 (K.Szczepaniak x2, T.Krawiecki) a w sezonie 2011/12 wygraliśmy 3:2 po hat-tricku Wiktora Zasady.

Miejmy nadzieję, że ostatni mecz w rundzie jesiennej zakończy się wygraną naszej drużyny i przerwę zimową spędzimy w dobrych humorach.