Weekendowe zapowiedzi

Już jutro ostatni mecz ligowy rozegrają seniorzy Baszty Przedecz, a ich przeciwnikiem będzie Górnik Wierzbinek. Po dwudziestu jeden kolejkach nasi zawodnicy są na drugim miejscu, a "Górnicy" na piątym. Jeśli nie przegramy tego spotkaniu zostaniemy wicemistrzami A-klasy.
W ostatniej kolejce Baszta niespodziewanie pokonała na wyjeździe lidera z Dobrej 3:2, a Górnik w dramatycznym spotkaniu zremisował z Orłem Kawęczyn 2:2.
Jesienią, w Chlebowie - gdzie swoje mecze rozgrywa Górnik, przegraliśmy 6:3, a bramki zdobyli Krzysztof Bartosik, Jakub Chmara oraz Mariusz Dorabiała (link do relacji z tego spotkania: http://basztaprzedecz.futbolowo.pl/game/88937/gornik-wierzbinek-vs-baszta-przedecz).
W historii ligowych spotkań obie ekipy zmierzyły się siedmiokrotnie, 3 razy wygrała nasza drużyna, 3 razy Górnik, a raz padł remis. Stosunek bramek jest dla nas niekorzystny i wynosi 21-18.

Zapraszamy kibiców na ostatnie spotkanie w sezonie 2014/2015!