Weekendowe zapowiedzi

Seniorzy Baszty Przedecz będą chcieli podtrzymać zwycięską passę. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć na własnym boisku z Gromem Malanów. W poprzedniej kolejce obie ekipy zdobyły komplet punktów, nasz zespół pokonał w Kłodawie Górnik 2:1, a Grom zwyciężył u siebie GKS Osiek Łuczywno 4:2. W ligowej tabeli jesteśmy na miejscu czwartym (9 pkt.), a nasi niedzielni rywale są cztery oczka niżej (4pkt).
W historii starć ligowych obie drużyny mierzyły się dwunastokrotnie, oba zespoły zwyciężyły po pięć razy, a dwa razy padł remis. Stosunek bramek jest dla nas niekorzystny i wynosi 28:22.
Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Paweł Kawka, a na liniach pomagać mu będą Panowie Grzegorz Pawlak i Maciej Podziński.

W sobotnie przedpołudnie na ligowe starcie do Mąkolna udadzą się juniorzy młodsi Baszty. Obie drużyny pod dwóch kolejkach mają zerowy dorobek punktowy i liczą na przełamanie. W ostatniej kolejce nasi młodzi zawodnicy przegrali u siebie z GKS-em Sompolno 2:0, a Błękitni musieli uznać wyższość Znicza Władysławów, który zwyciężył aż 9:0.
Sędzią tego spotkania będzie Pan Łukasz Matusiak.