Ambitna walka juniorów

Nie zabrakło walki i ambicji naszym juniorom młodszym, którzy w dzisiejszym meczu, inaugurującym ich sezon, podejmowali na własnym boisku zawodników Górnika Konin. Przegrana 3-5 (2-4) to nie wstyd tym bardziej, że można było pokusić się jeszcze o bramki.
Już w 14. minucie gry przyjezdni prowadzili 0-4, jednak ich dalsza gra to zbyt długie przytrzymywanie piłki i za tę zabawę zostali skarceni. Do przerwy na listę strzelców wpisali się: Mateusz Wasilewski, który sprytnie zagarnął głową piłkę niepewnie interweniującemu bramkarzowi oraz Kołodziejczak po ładnym podaniu w pole karne Wasilewskiego. W drugiej połowie nadal długo przy piłce utrzymywali się goście, ale bramkę zdobyli tylko jedną, za to pięknej urody. Pod koniec meczu znów trafił Wasilewski, który wykorzystał zbyt słabe podanie obrońcy do swojego bramkarza.