Autor:

Adrian Stolarek

Utworzono:

02.10.2015

2:0 dla Tulisii to wynik kolejnego spotkania wyjazdowego z zespołem Teleszyna Przykona.

Pierwsza połowa to kilkukrotne próby strzałów Damiana Nowaka, Adriana Stolarka czy też Jarosława Gorgolewskiego. Brakowało jednak trochę precyzji, a przede wszystkim szczęścia, ponieważ trzykrotnie piłka zatrzymywała się na słupku bramki gospodarzy, a w kilku innych sytuacjach piłkarze z Przykony wybijali ją z linii bramkowej. Teleszyna w sumie tylko raz bardzo poważnie zagroziła naszej bramce, jednak w doskonałej sytuacji dla nich ofiarna interwencja Szymona Kunickiego zapobiegła utracie bramki. W 30 minucie sędzia prowadzący to spotkanie podyktował rzut karny dla naszego zespołu. Skutecznym egzekutorem okazał się Mateusz Zajdel. Do przerwy prowadziliśmy więc 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od groźnego dośrodkowania gospodarzy i tylko dobra interwencja naszego obrońcy, a później bramkarza zapobiegła utracie bramki. W dalszych fragmentach spotkania byliśmy stroną zdecydowanie dominującą. Mimo słabego stanu murawy staraliśmy się rozgrywać piłkę stwarzając kilka groźnych sytuacji. Jednak tego dnia zdecydowanie brakowało skuteczności. Bramkę na 2:0 po wstrzeleniu piłki w stronę bramki przez Damiana Nowaka zdobył Kuba Cieslak, który pojawił się na placu gry w drugiej połowie spotkania