Utworzono:

21.09.2015

Istną "strzelaninę" mieli przyjemność oglądać kibice zgromadzeni na stadionie w Tuliszkowie w niedzielne popołudnie 20 września.
Zespół seniorów Tulisii zdemolował GKS Olszówka 11:1!

Kanonadę strzelecką w 14 minucie spotkania rozpoczął Adrian Stolarek, który skorzystał z zamieszania w polu karnym przeciwnika i skierował piłkę do bramki.
W 17 minucie dalekim wykopem bramkarz Mateusz Zajdel "uruchomił" niepilnowanego Stanisława Mikołajczyka, który bez większych problemów zdobył bramkę numer dwa.
2 minuty później wznawiamy grę od bramki, Adam Kutkowski posyła dalekie podanie w stronę Adriana Stolarka, ten po błędzie obrońcy znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i zdobywa bramkę na 3:0.
W 30 minucie mieliśmy kolejną bramkę, piłkę sprezentowaną przez bramkarza gości przejął Adrian Stolarek, trafiając do pustej bramki, skompletował hattricka.
Na 5:0 tuż przed przerwą po pięknej indywidualnej akcji podwyższył Damian Hryniuk.
W końcowych fragmentach pierwszej części gry w nasze poczynania wkradło się delikatne rozluźnienie i gościom udało się zagrozić naszej bramce, jednak akcje te kończyły się na bramkarzu Tulisii, a w jednej z najgroźniejszych sytuacji piłkę z linii wybijał Adam Kutkowski.

Strzelanie w drugiej połowie rozpoczął Stanisław Mikołajczyk, dobijając strzał z rzutu wolnego Damiana Nowaka w 50 minucie.
Goście skorzystali z momentu niefrasobliwości w naszej grze i w 61 minucie udało im się zdobyć bramkę honorową.
Chwile później Damian Nowak obsłużył dokładnym podaniem Adriana Stolarka, ten pewnym strzałem lewą nogą zdobył kolejną bramkę.
Bramki nr 8 i 9 to dzieło Stanisława Mikołajczyka.
Na 10:1 w 80 minucie podwyższył Adrian Stolarek zdobywając piątą bramkę w tym spotkaniu.
Kanonadę tego dnia zakończył kapitan Tulisii, Stanisław Mikołajczyk, dla którego również był to piąty gol w tym meczu, przy czym nie możemy pominąć tutaj faktu, że Stanisław przez większą część spotkania występował jako środkowy obrońca!

Po pięciu bramkach Adriana Stolarka i Stanisława Mikołajczyka, oraz jednej Damiana Hryniuka odnosimy więc bardzo okazałe zwycięstwo.
Gra naszego zespołu momentami nie zachwycała, jednak gra się tak jak przeciwnik pozwala, z czego skrzętnie korzystaliśmy zdobywając aż 11 bramek i za to naszym zawodnikom należą się słowa uznania. Dzisiejszego dnia widać było ciągły głód zdobywania bramek, mimo wysokiego prowadzenia już od początkowych fragmentów spotkania. Zdarzyły się momenty rozprężenia, jednak cały mecz był zdecydowanie pod nasze dyktando i mogliśmy zdobyć w tym meczu jeszcze kilka bramek.